Już mi niosą suknię z welonem – na co zwrócić uwagę przy wyborze fryzury ślubnej

fryzrury ślubne wrocław 3
Już mi niosą suknię z welonem – na co zwrócić uwagę przy wyborze fryzury ślubnej.

fryzura ślubna wrocław 1Takie wydarzenie jak ślub jest jednym z najważniejszych dni w życiu kobiety, więc włosy muszą wyglądać również perfekcyjnie. Kiedy już przejrzymy rozmaite katalogi i strony internetowe i wybierzemy wymarzoną fryzurę warto umówić się na czesanie próbne ok. 2-3 miesiące przed ślubem. Odpowiednio wczesny termin pozwoli rozwiać wątpliwości co do naszych oczekiwań odnośnie fryzury, oraz na ewentualne modyfikacje lub zmiany.
Niekoniecznie wymarzona fryzura z katalogu będzie pasowała chociażby do danego typu urody przyszłej Panny Młodej, dlatego warto zwrócić uwagę na parę istotnych szczegółów:
· Kształt twarzy oraz figura
· Fason i długość sukni ślubnej, faktura materiału
· Dodatki zarówno do włosów jak i biżuteria
· Welon lub inne dodatki
· Żywe kwiaty we włosach
· Rodzaj i długość włosów
· Makijaż
· Komfort i przyzwyczajenia (czy wolimy włosy rozpuszczone lub całkowicie spięte)
· Kolor przewodni wesela

fryzura ślub 2

fryzrury ślubne wrocław 3Nie bójmy się pytać i bądźmy otwarte na propozycje stylisty. Fryzjer na pewno zaproponuje nam fryzurę która na drodze kompromisu sprosta oczekiwaniom naszym jak i możliwościom naszych włosów. Wato w tym dniu zarezerwować sobie więcej czasu niż na zwykła wizytę u fryzjera. Ze względu na możliwość modyfikacji fryzury dla uzyskania zadowalającego efektu.
Wszystkie te elementy pozwolą usprawnić pracę fryzjerowi co w efekcie wpłynie na stworzenie spójnej stylizacji.

By przetestować próbne uczesanie warto trochę zaszaleć wybrać się na jakąś imprezę np. przy okazji wieczoru panieńskiego;)

fryzury slubne wrocław 5

fryzury ślubne wrocław 6

FacebookTwitterGoogle+Podziel się